Pamuk Abla Hakkında

Pamuk Abla Ev Yemekleri, 2010 yılında Hatice Pamuk tarafından Zeytinburnu, İstanbul’da kurulmuştur. 2016 yılında ise halen faaliyet gösterdiği, Beylikdüzü’ndeki adresine taşınmıştır. İşletmede kaliteli malzemeler kullanılarak ve günlük olarak hazırlanan ev yemekleri, toplu halde ve/veya paket olarak servis edilmektedir. İşyerleri ve evlere paket servisi hizmeti verilmektedir.


Türk ve Anadolu Mutfağı’nın en lezzetli örneklerini evinizde ki konforu aratmayacak şekilde sunan Pamuk Abla mutfağında, daima taze ve sağlıklı ürünler kullanılarak, kaliteli ve hesaplı ev yemekleri hazırlanıyor. Lokanta açık mutfak konseptinde hizmet vermektedir.


Başta sulu yemek çeşitleri ve farklı çorba çeşitleri olmak üzere, her gün değişen menüsüyle damak tadınıza hitap etmeyi hedefliyor ve özlediğiniz ya da ayrı kalamadığınız ev yemekleriyle sizleri buluşturuyor.


Temiz, leziz, kaliteli ve hesaplı…

Yemeklerimizde kullanılan ürünlerin, taze ve mevsimine ait olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda yemeklerimizi hijyenik şartlarda hazırlamak olmazsa olmazımız. Lokantanın hazırlama, pişirme ve yıkama alanları dahil tümü açıktır. Sizi de mutfağımıza bekleriz.


Sağlıklı ve lezzetli ev yemeği için (0542) 575 83 09  nolu sipariş hattımızdan gerek telefon açarak gerekse Whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir, her türlü eleştirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.